Ben Blushi nis takimet me qytetarët: Jam në proces dezinfektimi nga Rilindja

Kliko per me shume info

blushi2016Në vijim të takimeve të tij deputeti i sapo larguar nga Partia Socialiste, Ben Blushi u ndal në qytetin e Fierit.

“Ka ardhur koha të bisedojmë me qytetarët për projektin politik. Jam në proces dezinfektimi nga Rilindja”, ka deklaruar Blushi përpara mbështetësve të tij në këtë qytet.

Kliko per me shume info

Më tej Blushi ka sulmuar edhe partitë e vjetra, duke thënë se ato janë të gjitha njësoj.

“Partitë e vjetra kanë mbështetur të pasurit e Shqipërisë, ne do jemi ndryshe”, është shprehur Blushi.

Deputeti tha se “do të grumbullohemi jo rreth një njeriu, por rreth një ideje.”

1 COMMENT

  1. o benush nuk mund te dezinfektohesh dot se ke ngere nga ajo corbe per sa e sa vite. Ti do infektosh te tjeret, po jo shume se nuk do kesh shume veta pas teje, nuk merret njeri me ty, mos ki dert.As saliu eshte demokrat dhe as ti nuk je socialist. Ti je nje karrierist, kerkoje copen e madhe dhe kur nuk e arrite dot i ktheve kurrizin. Jeni bere per te qare hallin, keto turpe vetem ne Shqiperi shkojne se te ishit ne vende te tjera do tu mbulonte turpi me dhismat qe po lini. Po thuaj nje gje te vetme qe te kesh bere si deputet? Vetem per xhepin tend ke menduar….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.