Blushi vjen me një projekt të ri, për çfarë bëhet fjalë?

Kliko per me shume info

Blushi lëshon bombën e radhës: S’mund të rri në një parti që nuk bën zgjedhje të liraPËrmes një statusi në facebook, Ben Blushi ka njoftuar se së shpejti do të botojë dy libra të rinj. Ai shkruan se librat bëjnë fjalë njëri për dritën dhe tjetri për errësirën.
Polikani i njohur është larguar sëfundmi nga PS, për shkak të përplasjeve me kryetarin Rama. Blushi pritet të formojë një parti të re, por ndërkohë kjo me sa duket nuk e ka penguar të vazhdojë me krijimtarinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.