Rama-Vuçiç dy kryeministrat më të gjatë në botë?! Ja batuta e moderatorit

Kliko per me shume info

rama-vucic15Ka përfunduar debati mes Ramës dhe Vuçiç në Beograd, në Forumin e Sigurisë. Dy kryeministrat kanë folur dhe hedhur akuza të ashpra për BE, që sipas tyre, nuk po bën sa duhet për emigrantët.

Por, edhe janë përplasur mes tyre, teksa kanë folur për Trepçën, çështje në të cilën nuk kanë rënë dakord.

Kliko per me shume info

Në fund të debatit, ka qenë moderatori i intervistës së kryeministrave, që e ka mbyllur me një batutë. Ai ka thënë se është i lumtur që ka intervistuar dy kryeministrat më të gjatë në botë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.