Rama-Vuçiç dy kryeministrat më të gjatë në botë?! Ja batuta e moderatorit

rama-vucic15Ka përfunduar debati mes Ramës dhe Vuçiç në Beograd, në Forumin e Sigurisë. Dy kryeministrat kanë folur dhe hedhur akuza të ashpra për BE, që sipas tyre, nuk po bën sa duhet për emigrantët.

Por, edhe janë përplasur mes tyre, teksa kanë folur për Trepçën, çështje në të cilën nuk kanë rënë dakord.

LEXO EDHE:  Shpërthen ish-deputeti i PS: Rama plan grabitqar për tokat e bregut
Kliko per me shume info

Në fund të debatit, ka qenë moderatori i intervistës së kryeministrave, që e ka mbyllur me një batutë. Ai ka thënë se është i lumtur që ka intervistuar dy kryeministrat më të gjatë në botë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here