Banorja e Big Brother çmend fansat, fotografohet duke u zhveshur brenda në shtëpi

Kliko per me shume info

bukuroshja-bbBukuroshja Mariana Rodriguez ka kënaqur sytë e ndjekësve ditën e djeshme teksa ndërrohej brenda “BB VIP”.

Modelja e njohur nga Venezuela nuk ka ngurruar të ndërrojë të brendshmet para kamerave duke treguar format e saj të rrumbullakosura.

Kliko per me shume info

Ajo është pjesë e “Grande Fratello VIP” në Itali që prej nisjes së këtij emisioni dhe është vënë disa herë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të formave që ka si dhe veprimeve provokuese. /joqLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.