“Banorë, mos pini hashash se na trullosët fëmijët”

banoreeNjë grup qytetarësh tepër të shqetësuar janë detyruar të ngjisin një lajmërim ndoshta të çuditshëm por edhe aktual në të njëjtën kohë.

Siç duket, në pallatin e tyre dikush konsumon hashash. Por këtë e bën pranë oxhaqeve të aspiratorëve, duke shkaktuar një kaos të vërtetë tek banorët e tjerë.

Kështu pjesa tjetër e banorëve që nuk tymosin këtë bar, të shqetësuar sidomos për fëmijët e tyre, kanë ngjitur këtë letër tek kendi i njoftimeve të pallatit, me shpresën se do të merret parasysh.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Emergjencë shëndetësore në Pukë, ambulanca nuk mund të futet në fshatin Buhok, pritet zjarrëfikësja

Një emergjencë shëndetësore është raportuar nga Puka në fshatin Buhot, dhe për ...