“Babai më i keq”, nxjerr vajzën 3 vjeçe me cigare hashashi në gojë

vajza-hashash-durresNjë baba i papërgjegjshëm ka publikuar foton e vajzës së tij, vetëm 3 vjeçe, me cigare hashashi në gojë në rrjetet sociale.

Prindi, një djalë 26 vjeç nga Rrushkulli i Durrësit, thuhet se është përdorues i rregullt i lëndës narkotike.

Sipas, personave që kanë bërë publik fotografinë për faqen “Jeta Osh Qef” në Facebook, ai është i papunë dhe i divorcuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bën seks me motrën e shokut të ngushtë, i pabesueshëm reagimi i djalit (Foto)

Tradhëtia më e madhe që mund t’i bësh një djali është kur ...