Baba i pashpirt! Lë vajzën 5 vjeçe jashtë në temperaturë -35 gradë

Kliko per me shume info

trafikim femijeKëto janë momentet shokues kur një baba nga qyteti i Utah, e la të bijën 5-vjeçare në një kolegj, të vetme e të mbuluar me një batanije në temperaturat -30 gradë celsius.

Videoja është filmuar në kolegjin Ogden-Weber të teknologjisë së aplikuar, në veri të qytetit Salt Lake, në orët 5 të mëngjesit të së enjtes. Ai iku dhe nuk u kthye më.

Kliko per me shume info

Sipas mamasë së fëmijës, ai i kishte thënë asaj ta qepte gojën e të flinte gjumë. Ajo ishte frikësuar shumë dhe kishte qëndruar brenda në batanije derisa ishte zbardhur ku gjet nga rojet e kolegjit në orën 7:30 të mëngjesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.