Babai i pamëshirshëm, lë vajzën të ngrijë jashtë shtëpisë

Kjo video tregon momentin shokues kur një baba nga qyteti i Utah, e la të bijën 5-vjeçare në një kolegj, të vetme e të mbuluar me një batanije në temperaturat -30 gradë celsius.

Videoja është filmuar në kolegjin Ogden-Weber të teknologjisë së aplikuar, në veri të qytetit Salt Lake, në orët 5 të mëngjesit të së enjtes. Ai iku dhe nuk u kthye më.

Sipas mamasë së fëmijës, ai i kishte thënë asaj ta qepte gojën e të flinte gjumë. Ajo ishte frikësuar shumë dhe kishte qëndruar brenda në batanije derisa ishte zbardhur ku gjet nga rojet e kolegjit në orën 7:30 të mëngjesit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra, këto janë gabimet që ju nuk e dini se i bëni kur lani flokët

Femra, padyshim që ju bëni shumë kujdes me flokët, por ndonjëherë nuk ...