Babai vret aksidentalisht djalin e tij, kamerat filmojnë ngjarjen

Kliko per me shume info

Një baba në Guangzhong (Kinë) ka vrarë në mënyrë tragjike djalin e tij, teksa luanin së bashku në një supermarket. Në filmimet e publikuara nga mediat vendase në tentativë për të sensibilizuar prindërit e tierë, shihet vogëlushi i cili kishte kapur duart e të atit dhe ecte pas tij. Në një moment, ai varet duke bërë që babai të humbasë ekulibrin dhe të rrëzohet pas, duke e shtypur.

Incidenti ka rezultuar fatal për djalin pasi qafa e tij u thye nga pesha e të atit. Një grua prezente në vendngjarje e ndihmoi burrin menjëherë që të ngrihej, por djali humbi jetën pak më pas në spital.

Kliko per me shume info

Kujdes, pamje të rënda:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.