Aventurë e çmendur, parashutisti ngec gjatë hedhjes, ja si përfundoi ai (Foto/Video)

Kliko per me shume info

UntitledNjë parashutist amerikan, Miles Daisher ka përjetuar një ndër aventurat më të cmendura dhe më të tmerrshme në jetë. Sa u hodh nga avionic, ai ngeci tek rrotat e tij duke mos patur asnjë mënyrë shpëtimi. Por gjithashtu, ai ka vënë në rrezik dhe ekuipazhin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.