Aurela Gaxhe surprizon, ja veprimi saj më i fundit… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledAurela Gaxhe një këngëtare mjaft e njohur në vendin tonë, së fundmi foli për një projekt të sajin që nuk kishte të bënte fare me muzikë. Ky projekt bëhej fjalë për shtrim drake për njerëzit në nevojë. Përmes një statusi të publikuar në profilin e saj në rrjete sociale këngëtarja ka bërë të ditur një fakt të tillë. “Dhashe nje fjale …. te cilen s’po arrija dot ta mbaja, pasi doja te isha vete prezente ne vendin tim te lindjes. “Per dreke me mua” ne E Diela Shqiptare, miqte e mij Eli Fara e Agron Llakaj votuan per gatimin tim dhe aty ne transmetim ne te tre thame se cmimin (cilido nga ne qe te fitonte), do ta jepnim ne disa familje ne nevoje.
Ne ate periudhe une mora edhe lajmin e shumepritur ne familje per ardhjen e femijes se dyte, e rrugetimi mu be i pamundur per arsye shendetesore.
Koha kalonte e Une kisha nje ndjesi jo te mire qe fjalen e dhene s’po e coja ne vend. Sigurisht do te jete edhe ndihma e Valbones, njeriut tim te afert te familjes , qe do te coje deri ne destinacion ushqimet,”- shkruan këngëtarja në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.