“Audi” u dhuron super-makina të reja futbollistëve të Barcelonës

audi-barcaSponsori klubit të Barcelonës, kompania “Audi”, u dhuroi futbollistëve të klubit automobila të rinj për përdorim gjatë stinorit.

Në ceremoninë e dorëzimit të çelësave të organizuar nga “Audia” në qytetin e Barcelonës, vëmendje tërhoqi futbollisti i lënduar turk Arda Turan me këmbë të fashuar dhe me pantofël.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gjobitet Crvena Zvezda, tifozët serbë nxorrën banderole kundër Kosovës

Tifozët serbë nuk ndalen në shfaqjet nëpër stadium me banderolat kundër Kosovës ...