Bukuroshja super-seksi Ashley Graham, në Meksikë, pozon topless

Kliko per me shume info

bukuroshja-meksikeBukuroshja Ashley Graham po shijon më së miri pushimet e saj në Meksikë.

Modelja 28-vjeçare nuk ka rezistuar pa postuar në rrjetet sociale format e saj ku së fundmi shfaqet dhe topless.

Kliko per me shume info

Në këto pushime ajo shoqërohet nga mikeshat e saj të cilat gjithashtu nuk kanë ngurruar të tregojnë format e tyre me rroba banjo në urat e kristalta të Meksikës.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.