C’ka ndodhur me Stresin? Reperi në komisariat: Hera e tretë që më arrestojnë padrejtësisht!

Kliko per me shume info

stresiiiReperi Stresi me anë të një videoje të postuar në rrjetet sociale, bën me dije se është shoqëruar nga Policia e Tiranës dhe ndodhet në ambientet e komisariatit nr 4 në kryeqytet.
Ai përmes një videmesazhi u kërkon mediave të bëjnë publik këtë lajm dhe pretendon se është hera e tretë që e arrestojnë padrejtësisht shkruan LajmiFundit.al.

Stresi nga ambientet e komisariatit thotë se: “Nuk eshte normale te ndalohem sa here dyshon policia, pasi nuk kane hequr emrin tim, nga ceshjtet e meparshme. As une nuk kam faj qe shoqerohem sa here qe doni ju”.

Kliko per me shume info

Më poshtë mesazhi i tji, ndërkohë Policia nuk ka ende një reagim, por dyshohet se shoqërimi i tij është bërë pasi ditë më parë ka qëlluar me armë në ajër teksa lëvizte me një makinë./LajmiFundit.al/

VIDEO:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.