Kapet në kufi Doda, i dënuar për trafik droge nga Krimet e Rënda

kakavijNjë i kërkuar nga policia është arrestuar ditën në afërsi të Piramidës 28, në pikën kufitare të Kakavijës pasi po tentonte të kalonte kufirin.

Mësohet se Kastriot Dida ishte dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rëndë për trafik të lëndëve narkotike.

Kliko per me shume info

Ai është dënuar me 10.6 vite burg në mungesë nga kjo gjykatë dhe për këtë ai ishte shpallur në kërkim nga policia.

LEXO EDHE:  Aksidenti në Gjirokastër, ky është i riu që humbi jetën

Materialet i kaluan Prokurorisë së Krimeve të Rënda Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here