Kapet në kufi Doda, i dënuar për trafik droge nga Krimet e Rënda

Kliko per me shume info

kakavijNjë i kërkuar nga policia është arrestuar ditën në afërsi të Piramidës 28, në pikën kufitare të Kakavijës pasi po tentonte të kalonte kufirin.

Mësohet se Kastriot Dida ishte dënuar nga Gjykata e Krimeve të Rëndë për trafik të lëndëve narkotike.

Kliko per me shume info

Ai është dënuar me 10.6 vite burg në mungesë nga kjo gjykatë dhe për këtë ai ishte shpallur në kërkim nga policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Krimeve të Rënda Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.