E fundit, një markë vere e personalizuar për nusen e Shkelzen Berishës

Kliko per me shume info

arminaaaPartnerja e Shkelzen Berishes, Armina Mevlani po shijon më së miri udhëtimet e saj në kuadër të pjesëmarrjes në aktivitete të ndryshme në botën e modës.

Bukuroshja eshte parë duke festuar ditëlindjen e saj me shifra të shfrenuara, pushime në skajet nga më të ndryshme të botës, etj. Por pjesëmarrja e saj në javën e modës në Stamboll ditët e fundit ka qenë edhe më mbresëlënëse për Arminën.

Kliko per me shume info

Së fundmi ajo ka arritur të ketë edhe një verë me emrin e saj, teksa edhe ka fiksuar në foto këto momente në Hotel “Ritz Carlton” në Stamboll.

Por të gjitha këto Armina, sipas komentuesve, nuk do t’i kishte arritur po të mos kishte në krah partnerin e saj Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha. Por ajo pretendon se i nxjerr vetë këto të ardhura.

“Hoteli Ritz Carlton Stamboll një nder sponsorat e javës sime të modës në Stamboll ,më mirëpret me këtë surprizë të bukur :)❤️❤️❤️❤️”, shkruan Armina në llogarinë e saj në “Facebook”. Suitat në këtë hotel nisin nga 475 euro/nata dhe arrijnë shifra mbi një mijë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.