Natë e veçantë?! Armina surprizon Shkëlzenin, ja dhurata

armina-xeniJemi mësuar të shohim kryesisht Arminën të shijojë surprizat e organizuara nga i dashuri i saj, Shkelzen Berisha, megjithatë ka dhe përjashtime si ai i mbrëmshmi.

Fashion blogerja, ka publikuar në rrjetin social, Snapchat, një surprizë të veçantë të përgatitur për partnerin e saj Zenin.

Ajo ka publikuar një buqetë të madhe në formë zemre të mbushur me trëndafila rozë dhe për këtë ka shkruar: “Surpriza ime”. Nuk dihet se çfarë ka festuar mbrëmë çifti, por dihet që të dy ata i përkasin shenjës së horoskopit të binjakut, pra nuk është se kanë ditëlindjen këto ditë. Megjithatë, për të bërë të lumtur të dashurin e zemrën nuk kërkon domosdoshmërish një ditë të veçantë.

armina3armina1armina2

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku bën tatuazh një personazh të famshëm, ja kë ka zgjedhur ai

Humoristi i njohur Bes Kallaku ka bërë një tatuazh me politikanin Nard ...