Armina dhe Shkëlzeni nxjerrin sekretet e dashurisë në Fb

Kliko per me shume info

armina-xeniArmina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha është një prej çifteve më të përfolura të momentin, edhe pse ata kanë zgjedhur të mbajnë sa më private bashkëjetesën e tyre.

Blogerja vazhdon të ndjekë Javët e Modës nëpër disa nga qytetet kryesore të Evropës. Ndonëse nuk kanë postuar asnjë foto bashkë gjatë kësaj kohë, është kuptuar se Shkëlzeni po e shoqëron atë.

Kliko per me shume info

Kjo mund të jetë shenja e parë e një epoke të re, paska më publik, në lidhjen e tyre. Armina ka publikuar një foto në Facebook ku tregon një varëse të cilën e ka me shkronjën “Z”. “Z” si kush?,”-pyet Armina duke etiketuar partnerin e saj Shkëlzen Berishën. Gjithashtu ai i ka kthyer koment të dashurën së tij duke etiketuar veten në këtë postim.

armina_1476348345-9423162

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.