Arian Çani sërish pjesë e skandaleve, puth në buzë… (Foto)

UntitledKëngëtarja e talentuar Anxhela Peristeri u ngjit sot në studion e “Zonë e Lirë” me synimin për të promovuar këngën e saj më të re, e cila ka vetëm pak kohë që është publikuar në You tube.

Por ajo gjithsesi nuk mundi t’i shpëtonte pyetje provokuese të gazetarit Arian Çani. Ndërkohë që bëri përshtypje fakti që në momentin e hyrjes së saj në studio, drejtuesi i emisionit nuk është ngritur nga karrigia për ta takuar këngëtaren, siç bën me çdo të ftuar të tij.
Ai i kërkoi ndjesë Anxhelës duke i thënë: “Ndjesë që nuk u çova nga karrigia, por nuk duhet të lëviz shumë, ashtu është një muhabet”, – u shpreh Çani.

LEXO EDHE:  Ermali poston foton e Amit teksa ushqen me gji Sian
Kliko per me shume info

Edhe pse ende nuk është mësuar cili është ‘ky muhabeti” që pengoi Çanin të ngrihej e ta takonte këngëtaren, në fund intervistës ishte vetë Anxhela, e cila nuk priti më që moderatori të ngrihej ta takonte, por shkoi te tavolina e tij dhe të dy u përqafuan dhe u puthën…. miqësisht në faqe, si për të larguar të paktën se mes tyre ka ndonjë marrëdhënie të jo të mirë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here