Ardit Gjebrea “nervozon” keq Soni Malajn, këtë veprim ajo s’ia fal

Kliko per me shume info

ardit-gjebreaaNjë situatë interesante dhe disi e sikletshme është krijuar mbrëmë te “E diela shqiptare” ku si këngëtare të ftuar Arditi pati Soni Malajn.

Duke qenë ata njihen prej vitesh Arditi ka zbuluar se gjëja që Soni nuk duron aspak është sjellja e pahijshme në tavolinë.

Kliko per me shume info

Prandaj në një darkë të inskenuar Arditi ka filluar të hajë me duar gjë që ka nervozuar shumë Soni Malajn e cila bërtiste dhe i thoshte të mos e bënte këtë gjë sepse nuk arrinte dot ta duronte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.