Ja kur do të shfaqet në skenë emisioni Arbana Osmanit…(Foto)

UntitledPrej muajsh të bërë të ditur për emisionin e Arbana Osmanit, duke u bërë të njohur dhe me disa detaje të tij, akoma po presim për fillimin e saj. Por, moderatorja nuk i ka torturuar më fansat e saj, duke dhënë datën e fillimit të emisionit. Në rrjete sociale, duke ftuar fansat të pëlqejnë faqen zyrtare të emisionit ajo ka thënë se data 29 tetor është shfaqja në skenë.

LEXO EDHE:  Dy muaj fejesë, Stresi emocionon me dedikimin kushtuar Kejsit

“Dua të të bëj të lumtur”, një format televiziv me surpriza në drejtimin e Arbana Osmanit dhe autore italianen Alessia Vessicchio, do të nisë më 29 tetor.
Mbrëmja e së shtunës do të jetë një konkurrencë mes ekraneve të mëdha “TV Klan”, ku ka nisur programi i Ermal Mamaqit, Xing dhe televizionit ku do të rikthehet Arbana, pas një periudhe të gjatë shkëputjeje.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here