Kompania Apple zbulon aksidentalisht produktin e ri

appleKompania Apple aksidentalisht zbuloi produktin e ri MacBook Pro.
Kompania ka organizuar një event këtë javë ku pritet të dalë në treg kompjuteri i ri sëbashku me disa produkte të reja Mac.
Megjithatë dizajni dhe vetë produkti u zbuluan askidentalisht para se të mendohej. Fotot e reja të versionit të ri të macOS ndodheshin në kompjuterin e ri të dalë në treg.
Grupi i fotove dolën nga dosjet e sistemit operativ të përditësuar. Produkti i ri Mac do të ketë risi të mëdha, duke filluar që nga tastiera e tij e deri tek kontrolli i muzikës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përditësimi i fundit i iOS, redukton ndjeshëm fikjen e papritur të “iPhone 6”

Gjatë muajve të fundit, disa përdorues të “iPhone 6” dhe “6S” raportuan ...