Anxhelina Hadergjonaj komplet ndryshe, pozon pa make-up (Foto)

UntitledVajza e Albërie Hadërgjonaj, e shkëputur nga muzika për disa kohë, nuk i ka shkëputur marrëdhëniet me fansat e saj përmes rrjeteve sociale. Ajo është shumëm aktive në këto të fundit, duke postuar foto rreth asaj cfarë po merret. Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat e saj një foto pa make-up, duke treguar bukurinë natyrale, dhe mund të themi që ajo është vërtetë simpatike gjithësesi. 

Anxhelina Hadërgjonaj duket se është shkëputur nga muzika, por fansat e saj kanë parë foto shumë provokuese nga ajo këtë periudhë.
Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram Story një fotografi, ku shfaqet e tëra natyrale, pa makijazh, dhe vlen të përmendet se ajo duket sërish shumë e bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here