Zbulohet shkaku i pabesueshëm i divorcit mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt

brad-angelinaNjë lajm i papritur u be publik diten e sotme pas divorcit të Jolie dhe Pitt. Burime të revistës “Star” kanë treguar se Angelina e ka tradhtuar Pitt 6 muajt e fundit me një miliarder të martuar.

“Nuk jemi të sigurt nëse është tradhti, pasi “Angie e ka pranuar që ka rënë në dashuri me një tjetër dhe këtë ia kishte treguar bashkëshortit të saj”, u shpreh i njejti burim për këtë revistë.

LEXO EDHE:  Urimi i Amit për Ermalin me një foto “si dikur” dhe ca fjalë zemre
Kliko per me shume info

Pas aludimeve se Jolie mund të jetë ndarë nga Brad për shkak të një flirti me Pitt, ky miliarder i hedh poshtë lajmet se aktori mund të ketë qenë shkaktar i divorcit të shekullit.

“Atyre iu është dashur të shprehin ndjenjat për njëri-tjetrit, por janë takuar fshehurazi sa herë që kanë dashur këto 6 muajt e fundit”. Kush është ky mashkull misterioz? Ai është një miliarder, pasuria e të cilit arrin 1 miliard dollarë dhe ashtu si Angelia, ka financuar shumë fushata e fondacione humanitare.

LEXO EDHE:  Do t’ju rritet tensioni! Ky është trupi i Zaiminës pas lindjes

“Ata janë takuar në shumë evente bamirësie, si në SHBA edhe më gjërë. Ai është shumë simpatik, me prejardhje nga Lindja e Mesme, ndërkohë që është arsimuar në Oxford. Tërheqja mes tyre ishte e menjëhershme”, ka përfunduar burimi për ”Star”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here