‘’Më e mirë e ëma se e bija…’’, Angela Martini prezanton nënën e saj (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledAngela Martini modelja me origjinë shkodrane e cila prej vitesh jeton në Amerikë na prezanton së fundmi nënën e saj. Në profilin e saj në Facebook, modelja me forma seksi tregon nënën esaj, dhe pas kësaj të gjthë pamë se bukuria e modeles është e trashëguar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.