Angela Martini “bisha” që tërboi milionerin, ja si ia uron ditëlindjen

Kliko per me shume info

angela-idashuriDita e djeshme ishte një festë në shtëpinë e Anxhela Martinit, pas i dashuri i saj festoi ditëlindjen. Dragos Savulescu prej disa muajsh shfaqet kudo në krah të modeles dhe kalojnë shumë kohë bashkë.

Bukuroshja shqiptare e ka nisur këtë ditë duke uruar dashurinë e saj, dhe ndërkohë ka publikuar një foto në Instagram.

Kliko per me shume info

“Mirëmëngjesi! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar në Instagram, Anxhela.
në një tjetër foto ajo ka publikuar dy trofe të Hollywood të përshtatura për ditëlindjen e tij, në të cilën shkruhej “i dashuri më i mirë”, ndërsa tek tjetra që duket të jetë për Anxhelën shkruhet “mbretëresha e dramës”.

The real us 😂😂

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.