Këta janë anëtarët e “The Voice of Albania”, surprizojnë emrat e fundit

ANETARET-THE-VOICEKatërshja e programit televiziv “The Voice of Albania” tashë është plotësuar.

Pas prezantimit të Alban Skenderaj, Rona Nishliut dhe Besës, trajneri që plotëson katërshen e“The Voice of Albania 6” është Xuxi.Xuxi është një nga artistët më urban dhe eksperimental në Kosovë. Naim Bujaku, i njohur me emrin artistik Xuxi, filloi karrierën e tij artistike në vitet ‘80, si pjesëtar i grupit “Sahara”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...