Andresa pi hashash?! Ja deklarata shokuese e vogëlushit

Kliko per me shume info

e dielaaËshtë kjo deklarata që sapo lëshoi gjatë spektaklit “E diela shqiptare” një djalosh i vogël lypës që netëve del të mbledhë lëmoshe rrugëve të Tiranës.

Ai ndodhet i ftuar në rubrikën e surprizave dhe do ti japë një mesazh babait te tij, por gjatë rrëfimit për jetën që bën natën ai deklaroi se braziliania seksi e këtij emisioni konsumon hashash, madje ai vetë kur e ka parë e ka ftuar të mos e pijë.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.