Altuna Sejdiu katër muajshe shtatzënë, Cozman nuk është babai i fëmijës?!

tuna-shtatzenePak ditë më parë mediat e Kosovës raportuan lajmin për shtatzëninë e Tunës, ndërsa sot kanë zbuluar se kush është babai i fëmijës. Mësohet se Tuna është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe babai i fëmijës është Patris Berisha, vëllai i Robert Berishës, burri i Nora Istrefit.

Çifti ditë më parë është fotografuar në një lokal në Prishtinë, ku këngëtarja nuk dukej në gjendje të mirë.

Tuna nuk ka shumë kohë që është ndarë nga reperi Cozman dhe thashethemet se ajo ka një të dashur të ri po dalin të vërteta.

Sakaq, deri më tani, nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga ana e këngëtares, ndërsa pritet të zbardhen detaje të reja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...