Alketa zbulon ëndrrat e fshehta të Elia Zaharias(Foto)

Kliko per me shume info

UntitledMike prej kohësh, Alketa përmes një postimi në Instagram flet për ëndrrat e hershme të Elias, bashkëshortes së Princ Lekës II. “Këto sy gjithë dritë që shkëlqejnë do të më kujtojnë miken time të vjetër të fëmijërisë, vajzën me shumë talente që admiroja, që shkruante poezi, pikturonte, këndonte dhe vallëzonte dhe kishtë ëndërr që një ditë të gjente një princ dhe të jetonte një përrallë! Jeta nuk është martesa, por përralla e gjithë ditëve që pasojojnë atë moment magjik! Faleminderit që ndatë me mua ditën tuaj të madhe. Përralla le të vazhdojë me: Jetuan të lumtur përgjithmonë”- shkruan ajo.
Alketa në shkrimin bashkangjitur duket se është bërë mjaft nostalgjike duke rikujtuar dhe prezantuar Elian e vogël.

E ftuar në emisionin Topshou, këngëtarja anita Latifi shfaqi një trup shumë bombastik. Më një fustan ngjyrë ari, ajo i tregonte mësë miri linjat e saja. Por, ato që tërhoqën më së shumti vëmëndje, ishin të pasmet e saja të cilat padyshim janë perfekte dhe bombastike. Ajo nuk është ndalur me kaq, por përmes një videoje të postuar në Instagram, ajo provokon me to.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.