Alketa Vejsiu zbulon një sekret të Princeshës Elia

alketa-vejsiusAlketa Vejsiu ka postuar një foto me Elia Zaharian në Instagram ndërmjet të cilës ka treguar që ato të dyja kanë qenë mike fëmijërie.

Moderatorja në këtë postim ka treguar për ëndrrat e Elias në fëmijëri, endrat dhe dëshirat e saj më të mëdha e mbi të gjitha endrën e çdo vajze për një princ të cilin Elia e bëri realitet.

LEXO EDHE:  Besnik Qaka poston foton e ëmbël me të bijën
Kliko per me shume info

“Këto sy gjithë dritë që shkëlqejnë do të më kujtojnë miken time të vjetër të fëmijërisë, vajzën me shumë talente që admiroja, që shkruante poezi, pikturonte, këndonte dhe vallëzonte dhe kishtë ëndërr që një ditë të gjente një princ dhe të jetonte një përrallë! Jeta nuk është martesa, por përralla e gjithë ditëve që pasojojnë atë moment magjik! Faleminderit që ndatë me mua ditën tuaj të madhe. Përralla le të vazhdojë me: Jetuan të lumtur përgjithmonë”- shkruan ajo.

LEXO EDHE:  PLASI?! Ato janë SHOQE por ISH-partneri i Ana Likës u çmend për Kejvina Kthellën

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here