Habit Robert Aliaj, shfaqet si femër në “Dance With Me”

Kliko per me shume info

robert-aliaj2016Robert Aliaj edhe këtë të hënë i ka habitur të gjithë në spektaklin “Dance with me”.

Pas kritikave të marra nga publiku, të cilët kanë kërkuar largimin e tij nga juria e emisionit, ka dalë në skenë i maskuar si femër shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Aliaj ka qëndruar në vendin e tij gjatë gjithë kohës dhe ka preferuar t’a thërrasin Roberta.

Aliaj edhe në puntatën e kaluar u shfaq me një maskë në fytyre, të cilën e mbajti për disa minuta, për shkak të kritikave në internet për bluzën me shqiponjë që i dhuroi Ndokës./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.