Alessandra Ambrosio, “cmend plazhin” me bikini

alessandra-ambrosioKarriera e saj kërkon që të jetë elegante dhe Alessandra Ambrosio është në një formë perfekte fizike, ashtu siç shihet nga fotot e bëra në Malibu.

Ditën e dielë, modelja e famshme u fotografua me bikini në një ditë që e kaloi me familjen e saj.

Alessandra shoqërohej nga i fejuari Jamie Mazur dhe dy vajzat e tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...