Alessandra Ambrosio, “cmend plazhin” me bikini

alessandra-ambrosioKarriera e saj kërkon që të jetë elegante dhe Alessandra Ambrosio është në një formë perfekte fizike, ashtu siç shihet nga fotot e bëra në Malibu.

Ditën e dielë, modelja e famshme u fotografua me bikini në një ditë që e kaloi me familjen e saj.

Kliko per me shume info

Alessandra shoqërohej nga i fejuari Jamie Mazur dhe dy vajzat e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.