Albërie Hadërgjonaj s’plaket kurrë! Zbulon gjoksin bombastik

Kliko per me shume info

ALBERIAAlbërie Hadërgjonaj në shumë raste është përfolur si një ndër gratë më tërheqëse shqiptare.
Format e saj të trupit dhe mënyra se si vishet, si duket gjithmonë i ka dhënë një epitet të tillë shkruan “Blic”.

Përkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën namin me linjat e saj perfekte.

Kliko per me shume info

Jo vetëm në klipe, këngëtarja po i çmend ndjekësit e saj edhe në rrjetet sociale, me postimin e fotografive ku duket tejet provokative, ajo ka publikuar një në të cilën ka ekspozuar pak si shumë gjoksin.

alberie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.