Albërie rinohet çdo ditë e më shumë, tashmë ekspozon dhe gjoksin (Foto)

UntitledKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj një figurë shumë e njohur për publikun shqiptarë për zërin e saj. Po ashtu edhe për pamjen e saj që duket si një vajzë e re, së fundmi po ekspozon format e saj shumë të mira. Përkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën namin me linjat e saj perfekte. Jo vetëm nëpër klipe, por tashmë edhe nëpër rrjetet sociale. Këngëtarja ka postuar një foto me një fustan të zi ku duket mjaft tërheqëse, por dhe provokuese, pasi ka ekspozuar gjoksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.