Me dikë në shtrat dhe tregon gjoksin, Albërie Hadërgjonaj një mesazh për të gjithë fansat

UntitledSë fundmi këngëtarja Albërie Hadërgjonaj nuk i ka kushtuar rëndësi vetëm karrierës, por dhe pamjes së jashtme. Duke provokuar me gjoksin dhe pamjen e saj si prej një 20 vjecarjeje, Albëria poston një foto paksa personale. Mjaft provokuese me gjoksin, ajo pas kraheve tregon dhe krevatin e gjumit, dhe duket se dikush tjetër ndodhet aty. Ajo përshëndet fansat duke i uruar : ‘’Kalofshit një ditë të bukur’’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.