Me dikë në shtrat dhe tregon gjoksin, Albërie Hadërgjonaj një mesazh për të gjithë fansat

UntitledSë fundmi këngëtarja Albërie Hadërgjonaj nuk i ka kushtuar rëndësi vetëm karrierës, por dhe pamjes së jashtme. Duke provokuar me gjoksin dhe pamjen e saj si prej një 20 vjecarjeje, Albëria poston një foto paksa personale. Mjaft provokuese me gjoksin, ajo pas kraheve tregon dhe krevatin e gjumit, dhe duket se dikush tjetër ndodhet aty. Ajo përshëndet fansat duke i uruar : ‘’Kalofshit një ditë të bukur’’

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...