I bën foto gjoksit, por … zbulon diçka të turpshme Albëria

alberiaKëngëtarja Albëria Hadërgjonaj, duket se vetëm po rinohet. Me një stil më ndryshe, dhe më rinor, bën që Albëria të duket shumë më e re në moshë.

E, Albëria, nuk ngurron të tregojë as gjoksin ‘’shpërthyes’’ me të cilin ngacmon imagjinatën e gjinisë mashkullore.

Në anën tjetër sa i përket disiplinës së mirëmbajtjes së shtëpisë, Albëria nëpërmjet kësaj fotografie tregon se nuk është edhe aq e zonja. Krevati i shprishur lë të kuptojmë që këngëtarja është dembele sa i përket punëve të shtëpisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...