Rikthehet Alban Skënderaj, sjell baladën e trishtë “Stoli i Trëndafilave”

Kliko per me shume info

Kantautori Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Stoli i Trëndafilave”.

Albani ka sjellë një klip të veçantë të animuar dhe me fjalët e këngës në të. Kënga vjen si baladë dhe menjëherë ka nisur të pëlqehet nga fansat dhe ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.