Rikthehet Alban Skënderaj, sjell baladën e trishtë “Stoli i Trëndafilave”

Kantautori Alban Skënderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Stoli i Trëndafilave”.

Albani ka sjellë një klip të veçantë të animuar dhe me fjalët e këngës në të. Kënga vjen si baladë dhe menjëherë ka nisur të pëlqehet nga fansat dhe ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku bën tatuazh një personazh të famshëm, ja kë ka zgjedhur ai

Humoristi i njohur Bes Kallaku ka bërë një tatuazh me politikanin Nard ...