Ish-banorja seksi e Big Brother i drejtohet Donald Lu-së: Po vdes për içik…

alba-cobajPër shumë shqiptarë ëndrra amerikane është një ëndërr e përjetshme dhe lotarinë e shohin si mundësia e vetme për t’u larguar. Një ndër këta njerëz është edhe ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj, e cila duket se e do patjetër jetën në Amerikë.

Ajo ka zgjedhur ditëlindjen e saj për t’i drejtuar një kërkesë ambasadorit amerikan. Teksa ka publikuar një foto me tortën ku ndodhet simboli i flamurit amerikan, ajo i kërkon ambasadorit Lu që t’i realizojë ëndrrën amerikane.

Donald Lu, që kur kam qenë fëmijë, ëndrra ime ka qenë gjithnjë të jetoja në Amerikë. Ju lutem, i dashur ambasador, bëni që unë të fitoj lotarinë këtë vit, që të mund të jetoj ëndrrën amerikane, ashtu siç kam dëshiruar gjatë gjithë jetës. Dikush t’i thotë ambasadorit që vdiqa për çik llotari dhe për çik Amerikë ore aman“.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...