Alarmohet Vjena, lajmërojnë policinë pasi dyshojnë se panë alienë (Foto/Video)

UntitledBanorët austriakë janë tronditur kur mbi qytetet Vjenë dhe Graz është fotografuar një pikë e shndrritshme që ngjasonte me UFO-t.
Video është publikuar në internet dhe shumë njerëz janë skeptikë se çfarë është në fakt ajo dritë.
Banorët njoftuan policinë pasi vunë re objektin e shndrritshëm dhe misterioz.
Zyrtarët lokalë nuk kanë dhënë asnjë shpjegim për këtë, ndërsa të tjerë thonë se objekti ishte një helikopter i vogël që kontrollohej me telekomandë./gazetaekspres/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I ofron mijëra dollarë për t’i blerë qenin, por përgjigja e të pastrehut është prekëse

Një djalë i ri ka bërë një eksperiment social. I riu ka ...