Aktorja jep lajmin e mirë, pas vuajtjesh së shpejti do lind fëmijën biologjik

UntitledBëhet fjalë për aktoren e famshme amerikane Katherine Heigl. Ajo bën me dije se është në muajt e fundit të shtatzënisë duke e treguar haptazi barkun e fryrë.
Të dielën ajo është parë në Kaliforni bashkë me burrin e saj, Josh Kelley dhe dy fëmijët e tyre të adoptuar Nancy dhe Adelaide. Aktorja tashmë është bërë nën por me fëmijë të adoptuar. Aktorja e serialit të famshëm “Grey’s Anatomy”, dukej pozitive dhe po e mbante për dore vajzën e saj më të madhe.
Katherine kishe veshur një palë xhinse dhe një këmishë, e dukej mjaft komode në veshje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish-banorja e “Big Brother” kapet mat, ç’janë këto skena në plazh?

Lisa Appleton është një ish-banore e Big Brother në Britaninë e Madhe ...