Aktorja jep lajmin e mirë, pas vuajtjesh së shpejti do lind fëmijën biologjik

UntitledBëhet fjalë për aktoren e famshme amerikane Katherine Heigl. Ajo bën me dije se është në muajt e fundit të shtatzënisë duke e treguar haptazi barkun e fryrë.
Të dielën ajo është parë në Kaliforni bashkë me burrin e saj, Josh Kelley dhe dy fëmijët e tyre të adoptuar Nancy dhe Adelaide. Aktorja tashmë është bërë nën por me fëmijë të adoptuar. Aktorja e serialit të famshëm “Grey’s Anatomy”, dukej pozitive dhe po e mbante për dore vajzën e saj më të madhe.
Katherine kishe veshur një palë xhinse dhe një këmishë, e dukej mjaft komode në veshje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.