Aktorja shokon! Mbulon majën e gjoksit me figurën e Jezu Krishtit(Foto)

UntitledBëhet fjalë Caitlin Stasey e cila së fundmi ka postuar një foto topless duke bërë bujë. Ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte se ajo kishte ekspozuar gjoksin, konkretisht thithkat e saj dhe se e ka mbuluar me figurën e Jezu Krishtit. 25-vjeçarja duket se ligjet i bën vetë dhe kësisoj po çmend 182.000 ndjekësit e saj.
Caitlin provokoi edhe para dy javësh, përmes një fotografie ku shihej, duke hequr bluzën e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...