Aksion si nëpër filma, policia kap dy trafikantët në Shkodër, ja emrat

Kjo video është shpërndarë nga policia e Shkodrës. Bëhet fjalë për një operacion antidrogë, ndërsa duket si një film aksion.

Në pranga përfunduan dy të rinj: Edmir Demiraj, 28 vjeç dhe Avni Kuçaj, 30 vjeç, ndërsa një 18-vjeçar është shpallur në kërkim.

Policia kishte informacion se ata do shisnin drogë. Në automjetin e tyre policia sekuestroi një sasi prej 5 kg kanabis. Gjithashtu edhe një automjet tjetër është sekuestruar nga policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prenga jep dorëheqjen, sherr në KQZ. Ja kush e merr mandatin

Ditën e sotme Armando Prenga ka dhënë dorëheqjen. Për këtë, KQZ është ...