Aksion si nëpër filma, policia kap dy trafikantët në Shkodër, ja emrat

Kliko per me shume info

Kjo video është shpërndarë nga policia e Shkodrës. Bëhet fjalë për një operacion antidrogë, ndërsa duket si një film aksion.

Në pranga përfunduan dy të rinj: Edmir Demiraj, 28 vjeç dhe Avni Kuçaj, 30 vjeç, ndërsa një 18-vjeçar është shpallur në kërkim.

Kliko per me shume info

Policia kishte informacion se ata do shisnin drogë. Në automjetin e tyre policia sekuestroi një sasi prej 5 kg kanabis. Gjithashtu edhe një automjet tjetër është sekuestruar nga policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.