3 vajza dhe 1 djalë viktima të tragjedisë në Sukth, ja si u shkatërruan dy Benz-at

Kliko per me shume info

aksidenti-ne-durresAksidenti tragjik pranë Sukthit mësohet se ka ënë viktima 4 të rinj. Nga informacionet paraprake, bëhet e ditur se 3 prej viktimave janë vajza dhe një djalë.

Ngjarja ndodhur rreth orës 04:30 të mëngjesit të sotëm, u vajzat udhëtonin në njërën makinë dhe djali në makinën tjetër, të dyja tip Benz.

Kliko per me shume info

Mësohet se djali që ka humbur jetën është nga Durrësi, ndërsa nuk bëhet me dije ende identiteti i tij.

Ai udhëtonte me një mjet tip Benz me targa AA979GV në sens të kundërt të autostradës.

Ndërsa në mjetin tip Benz me targa AA694IL udhëtonin 3 vajzat, njëra nga të cilat mësohet se është nga Tirana.

Screenshot_2016-10-13-08-29-06-1Screenshot_2016-10-13-08-29-06-2Screenshot_2016-10-13-08-29-06-3Screenshot_2016-10-13-08-30-00-1Screenshot_2016-10-13-08-30-00-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.