Aksidenti, udhëtimi i fundit i shoqeve të ngushta, mesazhet e tyre para vdekjes

tri-vajzatAto u nisën për në një udhëtim në Greqi, mëngjesin e sotëm por fatkeqësisht ka rezultuar falal për tre shoqet e ngushta. Greta Sherifi, 23 vjeç, Izabela Balla 33-vjeçe, dhe Elona Xhuti, 34 vjeçe humbën jetën ditën e sotme në një aksident tragjik në autostradën Tiranë-Durrës.

Përmes një vëzhgimi në rrjetin social Facebook, nga fotot shikohet miqësia e vajzave, të cilat postonin vazhdimisht foto së bashku. Izabela Balla( Gega) ishte ndër me aktivet në Facebook, ku postimi i fundit është horoskopi i datës 11 tetor. 33-vjeçarja postonte vazhdimisht dedikime të ndryshme dashurie.

LEXO EDHE:  Alarm për lëndë toksike edhe në Shqipëri, sateliti 9.4 ton do të përplaset mbi Europë
Kliko per me shume info

Ndërsa Elona Xhuti ka lënë pas një fëmijë, ku nuk mungon shprehja e dashurisë për të në rrjetet sociale. Postimi i fundit i 34-vjeçares është bërë përpara 12 orëve ku ka shkruar ”se nëse dikush ka humbur 5 kg të vijë t’i marrë se i kam unë”.

23-vjeçarja, Greta Sherifi e cila ishte edhe drejtuesja e automjetit në momentin e aksidentit postimin e fundit në Facebook e ka bërë më 7 tetor ku tregon tatuazhin që babai i saj ka bërë me ermin e 23-vjeçares.

LEXO EDHE:  A do ketë një konkurs për Teatrin? Ja si përgjigjet Mirela Kumbaro

Përmes fotove dhe videove në rrjetet sociale shikohet pasioni qe vajzat kishin për udhëtimet, pasi vazhdimisht publikonin foto së bashku në vende të ndryshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here