Përplasen ‘kokë më kokë’ me makinë, në gjendje të rëndë shqiptari

aksident-italiNjë 20 – vjeçar shqiptar, rezident në Massa Lombarda dhe një hungareze 42 – vjeçare ndodhen në gjendje të rëndë për jetën, pas përplasjes ‘kokë më kokë’ me makinë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:30 të paradites, në rrugën që lidh Galletoo me Damano, në Massa Lombarda të Ravenna –s.

Sipas mediave fqinje, dy të lënduarit u dërguan me urgjencë në qendrën e traumës në spitalin e Cesena, me dëmtime të rënda në trup.

Identiteti i tyre nuk bëhet i ditur ndërsa fotot nga vendi i ngjarjes tregojnë se përplasja ka qenë tepër e fortë, aq sa të dyja automjetet kanë përfunduar në kanal

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Theri kuzhinierin italian, shqiptari befason me deklaratën. Ja cfarë tha në gjyq

Shqiptari Ricard Nika i akuzuar për vrasjen e kolegut të tij italian Alfio ...