Pak çaste para aksidentit, momenti kur Dashnori udhëtonte me shpejtësi në kah të kundërt

Kliko per me shume info

Aksidenti i ndodhur para ditësh në Sukth tronditi mbarë opinionin publik. Si pasojë e përplasjes së dy makinave kokë më kokë, humbi jetën Dashnor Deliallisi, personi që po udhëtonte me shpejtësi në kah të kundërt dhe tre vajza që ishin nisur drejt Greqisë.
Në redaksinë Jetaoshqef.al ka mbërritur një video me pamje pak minuta para aksidentit.

Në video duket automjeti tip ‘Benz’ i Dashnor Deliallisi, i cili lëviz kundravajtje me shpejtësi të madhe. Vetëm pak minuta më pas ndodhi përplasja kokë më kokë me Benzin ku udhëtonin tre vajzat, që rezultoi fatale për të katër të rinjtë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.