I vdiq gruaja në aksident teksa udhëtonte me të, arrestohet bashkëshorti

aksidenti-kosovePolicia e Matit ka arrestuar Xhabir Murrën, 67 vjeç, banues në fshatin Mallunxë Mat.

Arrestimi i tij u bë pasi ditën e djeshme, rreth orës 18:00, në aksin rrugor Burrel – Milot, në fshatin Baz, Xhabir Murra, duke drejtuar automjetin tip “Volkswagen” me targë AA 849 JR, ka humbur kontrollin dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën bashkëshortja e tij, N.M., 67 vjeçe.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Mat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...