Arrestohet djali i kryebashkiakut të Kurbinit, aksidentoi policët dhe u zhduk

3
Kliko per me shume info

kevi-bardhiPolicia ka arrestuar sot djalin e kryebashkiakut të Kurbinit, Kevi Bardhi.

Ky i fundit aksidentoi një ditë më parë makinën  epolicisë, prej ku mbeti i plagosur rëndë efektivi i Rrugores, Lekë Ndrecaj.

Menjëherë pas aksidentit, Bardhi është larguar me shpejtësi nga vendngjarja. Kevi Bardhi akuzohet për ‘largim nga vendi i ngjarjes’.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here