Arrestohet djali i kryebashkiakut të Kurbinit, aksidentoi policët dhe u zhduk

kevi-bardhiPolicia ka arrestuar sot djalin e kryebashkiakut të Kurbinit, Kevi Bardhi.

Ky i fundit aksidentoi një ditë më parë makinën  epolicisë, prej ku mbeti i plagosur rëndë efektivi i Rrugores, Lekë Ndrecaj.

Menjëherë pas aksidentit, Bardhi është larguar me shpejtësi nga vendngjarja. Kevi Bardhi akuzohet për ‘largim nga vendi i ngjarjes’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aksidenti në Itali, identifikohen dy shqiptarët që mbetën të vdekur

Identifikohen dy shtetasit shqiptarë që mbetën të vdekur një ditë më parë ...