Aksident i rëndë në Tiranë-Durrës, makina i merr jetën kalimtarit

aksidenti-kosoveNjë aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak pas mesditës së të premtes në autostradën Tiranë-Durrës, ku për pasoja ka gjetur vdekjen një person.

Viktime ka mbetur shtetasi Selman Ndreca, 50 vjec banues ne Laknas. Aksidenti ka ndodhur në Kilometrin e 6 të autostradës, ku automjeti me targë AA 645 NV, me drejtues shtetasin Eldis Molla, ka përplasur një këmbësor.

Përplasja ka qenë e fortë dhe si pasojë e saj ka gjetur vdekjen këmbësori. Policia njofton se është duke punuar për zbardhjen e plotë të kesaj ngjarje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbardhet dëshmia, vajza tregon tmerrin: Si më përdhunoi shoferi i furgonit

Zbardhet dëshmia e vajzës që denoncoi një 28-vjeçar për përdhunim. Ngjarja ka ...